26 липня 2017 року відбулася акція-протесту "НІ - МОСКОВСЬКОМУ ПАТРІАРХАТУ".

В акції прийняли участь: Національно Визвольний Рух Правий Сектор, Національний Корпус АЗОВ та Всеукраїнське об’єднання Свобода.

Організатором акції керівник партії НВР ПС м.Івано-Франківськ Семанишин Микола.

Найвпливовішою структурою пропаганди "рузкого міру" є московський патріархат, створений КДБ за Сталіна. Називаючи себе "Українська православна церква", часто забуваючи додавати "московський патріархат. Підпорядковані Москві попи грають на християнських почуттях великої кількості українців. Пропаганда та інформаційні удари по українських Церквах нав'язують українцям брехню, яка у своїй основі далека від традиційних догматів християнства.

Ми, націоналісти-патріоти висловлюємо свій протест проти православної церкви московського патріархату, котра є загрозою для України, займається антиукраїнською діяльністю, нав’язуючи «руській мір». Попи московського патріархату благословляють бойовиків вбивати наших братів і сестер на Сході України, самі відкрито воюють у лавах російських військ та бандитських формуваннях на сході України, фінансуючись росією.

Московський патріархат веде пряму пропаганду проти Української нації, обзиваючи нас хунтою, ображаючи наших славних героїв визвольних змагань України минулого століття- Степана Бандеру, Євгена Коновальця, Романа Шухевича та інших.

У нашому рідному місті Івано-Франківську, по вулиці Чорновола 6, православна церква московського патріархату зайняла приміщення дитячого садочка, і всілякими способами та зусиллями затягуючи судові процеси відмовляється звільнити приміщення та передати його у користування українській громаді.

Постає питання куди дивиться влада країни? Московський патріархат є прямим філіалом ФСБ. Тільки через високих покровителів в українській владі, на її антиукраїнську діяльність закривають очі. Православна церква московського патріархату загрожує національній безпеці України та повинна бути заборонена судом.

Зараз при владі керують зовсім не ті люди, яких ми очікували. Не українці по національності, не патріоти, а люди для яких гроші та влада понад усе. В країні процвітає корупція, рівень життя людей падає. Теперішня влада продовжує чинити беззаконня попередньої влади, продовжуючи репресії проти добровольчих українських батальйонів, загрожуючи забрати ліцензії у адвокатів, які захищають українських добровольців.

Чому власне в Україні відбуваються такі речі? Куди дивиться пан Порошенко, Аваков, Луценко, Гройман. Чому проукраїнські гасла лише декларуються а не виконуються. Пригадую слова свого брата Семанишина Григорія, бойового командира, з котрим брав безпосередню бойову участь на сході України. Він казав поки ці виродки при владі, боротьба лиш затягнеться.

В умовах пропаганди рузького міру та російської мови виховується наше молоде покоління, наші діти наше майбутнє, і це становить загрозу для формування нашої української державності, але ми цього не допустимо.

Наше покоління повинно виховуватися у патріотичному дусі, беручи приклад з героїв минулого та сучасності, які пролили свою кров та віддали своє життя за нас, за Україну.

Визвольні змагання тривають! 

Триватимуть до повної нашої перемоги!

Слава Україні!

Слава Нації!

 

 

Джерело: Івано-Франківський ОО НВР Правий сектор