9 серпня 2018 року в приміщенні обласного об'єднання організацій роботодавців відбулося засідання Виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

На засіданні йшла мова про взаємну зацікавленість і відповідальність роботодавців та орендарів державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства України про працю, виведення заробітної плати з "тіні", забезпечення стабільної господарської діяльності та бізнесу в області.

Доповідали заступник голови та виконавчий директор обласного об'єднання організацій роботодавців Василь Скринець, начальник відділу з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Івано-Франківській області Іванна Дубнюк.

Також на засіданні була присутня делегація Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів - ІФООПРО. Виступаючий представник ІФООПРО Сергій Чирва звернув увагу на проблему дистанційного обліку газу та закликав присутніх підтримати колективне звернення до державних органів щодо змін "газового кодексу" та скасування обов'язкового дистанційного обліку газу для юридичних та фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу.

На засіданні було схвалено проект рішення, запропоноване ІФОТСЕР та взяті до уваги пропозиції та зауваження присутніх.

Джерело: ІФ | frankivci.if.ua