Третій день святкування Дня міста Івано-Франківська.

Поминальна молитва за франківцями, які віддали своє життя за Україну, урочиста хода, віче, торт, співи, танці, фотовиставки, ярмарок, Карпатський простір, виступ українського колективу B&B project...

Відео: https://youtu.be/Ticlp1-qaYAСвоїми враженнями про святкування Дня міста на своїй сторінці у фейсбук написав керівник Патрульної поліції ІФ Дмитро Міхалець, інформує frankivci.if.ua

"На виконання рішення міського голови ми перекривали рух, обмежували його, супроводжували мото-, вело- та піші колони, оберігали публічну безпеку. І все нам вдавалось, крім одного - ми не чекали такої агресії та байдужості на останньому концерті. Найбільше вразили нетверезі батьки. Ви теж це бачили - батько хитається на ногах, але на руках ще тримає свого сина. Напевне, привів його показати, як відпочивають дорослі. Та син на руках побачив точно не те, що йому стане в пригоді. Син на руках бачив п'яні очі та дурні рухи тіла. Він бачив безпорадність в очах мами, яка через тисняву загубила свою дитину. Він бачив плач хлопчика, батько якого за чаркою з друзями не помітив, що він уже сам. Звертаюсь до батьків: якщо ви йдете пити в центрі міста, то нащо дітей берете на ці посиденьки?!", - пише Міхалець.

За його словами, також дуже вразили п'яні школярі.

"Сумно за таке майбутнє. Діти, це аж ніяк не круто! Загалом, той вечір приніс багато розчарувань. Варто відзначити злагоджену роботу усіх правоохоронців, Муніципальної варти та громадських організацій. Попри шалений тиск натовпу та зливу нецензурної лайки хлопці й дівчата не лише виконували свою роботу, а й виносили з натовпу тих, хто втрачав свідомість або падав на землю і вже не міг стати на ноги", - розповідає головний патрульний.

"Я дуже люблю рідне місто і мене засмучує культура і поведінка частини мешканців", - обурюється франківка Вероніка Ю.

"Подякуємо пану о. шевченку та його команді, які третій день святкування перетворили на цирк. Проплачені фанати з буковелю, пісні під фанеру та ще іноземною мовою, мовою агресора - російською. Фе!",- скаржиться Ірина К.

"Скажу чесно навіть бажання не було на таке іти дивитись мені вистачило європейського поливаного понеділку ... а дивитись на пєне європейське бидло бо по іншому не назвеш тих батьків, тих малолеток... І шкода що таке відбуваєтсья у нас в місті, є чим пишатись...",- коментує Володимир Ш. 


Перший день:
Другий день:

 

 

 

Третій день: 

www.frankivci.if.ua